Szamba betonowe Zakopane

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Zakopane

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Zakopane

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645