Szamba betonowe Zakliczyn

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Zakliczyn

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Zakliczyn

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645