Szamba betonowe Żabno

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy robić to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Żabno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Żabno

Pośród bogatej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645