Szamba betonowe Wolbrom

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wolbrom

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wolbrom

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645