Szamba betonowe Wojnicz

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Wojnicz

Szamba dwukomorowe Wojnicz

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także większa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645