Szamba betonowe Wieliczka

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Wieliczka

Szamba dwukomorowe Wieliczka

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645