Szamba betonowe Tuchów

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Tuchów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Tuchów

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645