Szamba betonowe Szczucin

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Szczucin

Szamba dwukomorowe Szczucin

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645