Szamba betonowe Szczawnica

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Szczawnica

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Szczawnica

Pośród bogatej oferty tworzyw, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645