Szamba betonowe Świątniki Górne

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Świątniki Górne

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Świątniki Górne

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645