Szamba betonowe Sułkowice

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Sułkowice

Szamba dwukomorowe Sułkowice

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645