Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Szamba dwukomorowe Sucha Beskidzka

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645