Szamba betonowe Stary Sącz

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Stary Sącz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Stary Sącz

Pośród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645