Szamba betonowe Słomniki

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się ścieki domowe. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Słomniki

Szamba dwukomorowe Słomniki

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, bo szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645