Szamba betonowe Skała

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Skała

Szamba dwukomorowe Skała

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645