Szamba betonowe Ryglice

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ryglice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ryglice

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645