Szamba betonowe Radłów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Radłów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Radłów

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645