Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rabka-Zdrój

Pośród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645