Szamba betonowe Proszowice

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Proszowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Proszowice

Wśród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645