Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Piwniczna-Zdrój

Wśród bogatej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645