Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Budując dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Szamba dwukomorowe Nowy Wiśnicz

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645