Szamba betonowe Nowy Targ

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Nowy Targ

Szamba dwukomorowe Nowy Targ

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645