Szamba betonowe Nowe Brzesko

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Nowe Brzesko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Nowe Brzesko

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645