Szamba betonowe Niepołomice

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Niepołomice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Niepołomice

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645