Szamba betonowe Myślenice

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Myślenice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Myślenice

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645