Szamba betonowe Muszyna

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Muszyna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Muszyna

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645