Szamba betonowe Mszana Dolna

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Mszana Dolna

Szamba dwukomorowe Mszana Dolna

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645