Szamba betonowe Limanowa

Budując dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Limanowa

Szamba dwukomorowe Limanowa

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645