Szamba betonowe Libiąż

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Libiąż

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Libiąż

Pośród bogatej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645