Szamba betonowe Krzeszowice

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Krzeszowice

Szamba dwukomorowe Krzeszowice

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645