Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Szamba dwukomorowe Krynica-Zdrój

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645