Szamba betonowe Kęty

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Kęty

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kęty

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645