Szamba betonowe Kalwaria Zebrzydowska

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Kalwaria Zebrzydowska

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kalwaria Zebrzydowska

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645