Szamba betonowe Jordanów

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Jordanów

Szamba dwukomorowe Jordanów

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645