Szamba betonowe Grybów

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Grybów

Szamba dwukomorowe Grybów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645