Szamba betonowe Gorlice

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Gorlice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Gorlice

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645