Szamba betonowe Dobczyce

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Dobczyce

Szamba dwukomorowe Dobczyce

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645