Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie szamb, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Szamba dwukomorowe Dąbrowa Tarnowska

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645