Szamba betonowe Czchów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale należy robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Czchów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Czchów

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645