Szamba betonowe Ciężkowice

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Ciężkowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ciężkowice

Wśród bogatej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645