Szamba betonowe Chełmek

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Chełmek

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chełmek

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645