Szamba betonowe Bukowno

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Bukowno

Szamba dwukomorowe Bukowno

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645