Szamba betonowe Brzeszcze

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Brzeszcze

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Brzeszcze

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645