Szamba betonowe Brzesko

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Brzesko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Brzesko

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645