Szamba betonowe Bochnia

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż szamb, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Bochnia

Szamba dwukomorowe Bochnia

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645