Szamba betonowe Bobowa

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Bobowa

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Bobowa

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645