Szamba betonowe Biecz

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Biecz

Szamba dwukomorowe Biecz

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645