Szamba betonowe Andrychów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Andrychów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Andrychów

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645