Szamba betonowe Alwernia

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż szamb, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Alwernia

Szamba dwukomorowe Alwernia

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645