Szamba betonowe Szlichtyngowa

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Szlichtyngowa

Szamba dwukomorowe Szlichtyngowa

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645